Wyniki rekrutacji na zajęcia w Warszawie w roku 2019/2020

Wszystkie osoby zakwalifikowane do projektu w roku 2019/2020 proszone są o dostarczenie na Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej kompletu dokumentów rekrutacyjnych (dotyczy tych osób, które jeszcze tego nie zrobiły), skanu legitymacji szkolnej oraz dokumentów uczestnika. Dokumenty są do pobrania w zakładce rekrutacja.
Dokumenty należy dostarczyć na Wydział MiNI pokój 17, osobiście lub wysłać na adres Wydział MiNI PW, 00-662 Warszawa, ul Koszykowa 75 (z dopiskiem MAMI) najpóżniej do dnia pierwszych zajęć 10 października.
Osoby które kontynuują udział w projekcie proszone sa o ponowne wypełnienie kwestionariusza uczestnika, tylko wprzypadku zmiany danych (adresy, itd) W przypadku zmiany szkoły proszę o informacje i kopię nowej legitymacji szkolnej.

UWAGA. Opublikowana niżej lista, nie zawiera nazwisk osób kontynuujacych udział w projekcie.

Wszyscy spotykamy się w czwartek 10 października o godzinie 16.30 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej)

Rozpoczniemy od obowiązkowego testu dla wszystkich uczestników (nowych i starych). Test pozwoli podzielić Was na grupy, tak abyście jak najwięcej skorzystali z zajęć.

Planowane są dwie grupy osób kontynuujących zajęcia i dwie rozpoczynających w tym roku.
Do zobaczenia na pierwszych zajęciach.
Słyszeliśmy, że Ci którzy byli z nami w roku ubiegłym już nie mogą sie doczekać.

Lista osób z Warszawy i okolic zakwalifikowanych do udziału w projekcie w wyniku rekrutacji we wrześniu 2019.

1 Aleksander Luckner
2 Adam Boros