Rekrutacja nowych uczestników do projektu Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki

W nowym roku szkolnym zajęcia w projekcie Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki prowadzone będa na dwóch pozionach zaawansowania.: bedzie to kontynuacja zajęć dla uczniów, którzy uczęszczali na zajęcia w ubiegłym roku. Prosimy bardzo aby wszyscy zainteresowani kontynuowaniem zajęć potwierdzili ten fakt mailem na adres mami@mini.pw.edu.pl do dnia 12 września, lub zgłosili ten fakt w szkole prowadzacej rekrutację w Płońsku, Białymstoku lub Iławie. (Niektórzy juz to zrobili) Wszystkich, którzy z różnych powodów musza zrezygnować z zajęć proszę o taką informację na powyższy adres.

Zapraszamy nowych uczestników w wieku 15-16 lat z Warszawy i okolic, Płońska, Iławy lub Białegostoku.
Rekrutacja dla uczestników z Warszawy prowadzona jest przez tę strone, a dla uczestników z innych miast w szkołach wspólpracujących w projekcie.
Szczegóły i regulamin rekrutacji w zakładce rekrutacja.

Wszystkich zapraszamy na V Dzień Popularyzacji Matematyki, 12 września na Wydziale MiNI Pw.
Szczegóły https://dpm.mini.pw.edu.pl