Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mami/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mami/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

6 grudnia spotkanie Młodzieżowej Akademii Matematyki i Informatyki w Warszawie

Zapraszamy w dniu 6 grudnia o godzinie 16.00 do sali 107 Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej).
Program spotkania

16.00-17.00 dr Grzegorz Sójka wykład Prawda czy kuglarskie sztuczki - o zaskakujących twierdzeniach w matematyce
17.00-17.15 przerwa
17.15- 20.00 zajęcia w grupach -każde zajęcia trwają 45-50 minut i grupy zmieniają się.

Spotkanie z Rodzicami godz.19.30 sala 105

I grupa sala 310 przeniesiecie się w krainę wirtualnej rzeczywistości w laboratorium VR prowadzący Mikołaj Leszczynski i koło naukowe VR
II grupa sala 219 zobaczycie jak za pomocą matematyki możemy przyczynić się do uratowania świata przed zbliżającą się asteroidą. prowadzący Kamil Wołos i Koło Naukowe modelowania matematycznego
III grupa sala 312 Bliskie spotkania z matematyką -warsztaty zadaniowe prowadzący Mateusz Kierepka.

Od następnego spotkania zajęcia w Warszawie będą prowadzone w trzech równoległych grupach różniących się poziomem. Aby właściwie ocenić poziom i dokonać podziału uczestników proponujemy wszystkim rozwiązanie testu wstępnego. Test będzie przeprowadzony w dniu 14 grudnia z wykorzystaniem platformy Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki. Aby sprawnie przeprowadzić test prosimy wszystkich o wcześniejsze zapisanie się.
Aby zapisać się na test należy mieć założone i uaktywnione konto w Powszechnym Internetowym Konkursie dla uczniów szkół średnich - Matematyka na stronie: https://konkurs.mini.pw.edu.pl. Po zalogowaniu się na to konto można zapisać się na test korzystając z poniższego linka: Zapisy , wybierając Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki_ Warszawa 1, Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki_Warszawa 2 lub Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki_Warszawa 3.

Następne spotkania w Warszawie planowane są

piątek 14 grudnia 2018 r .godz 16.00-20.00
piątek 11 stycznia 2019 r godz 16.00-20.00