Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mami/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mami/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

Rekrutacja przedłużona do 27 listopada

Na prośbę uczniów zainteresowanych udziałem w projekcie przedłużamy rekrutację do dnia 27 listopada.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy do tego dnia
1. Zarejestrować się na stronie założyć konto i wgrać zgodę Opiekuna prawnego na elektroniczne przetwarzanie danych na potrzeby Projektu.
2. Dostarczyć skany lub oryginały wraz z podpisami następujących dokumentów: karta rekrutacji wraz z uzasadnieniem chęci przystąpienia do projektu, klauzula informacyjna, kopia legitymacji szkolnej.

Zgłoszenia bez kompletu dokumentów nie będą rozpatrywane.

Wyniki rekrutacji będą ogłoszone na stronie w następujących terminach:
Białystok 29 listopada -inauguracyjne zajęcia w Białymstoku 1 grudnia
Iława 1 grudnia -inauguracyjne zajęcia w Warszawie 13 grudnia