Rekrutacja uczestników do projektu Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów do projektu " Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki".

Jeśli jesteś uczniem klasy VIII Szkoły Podstawowej, klasy III gimnazjum lub I liceum w Warszawie lub okolicach, w Białymstoku, Iławie czy też Płońsku i
nie masz ukończonych 16 lat a interesuje Cię matematyka, rozwiązywanie problemów i zagadek, chcesz poznać fascynujące matematyczne zagadnienia, uczyć się wspólnie przez rok lub dwa, w grupie rówieśników o podobnych zainteresowaniach to nasza propozycja jest dla Ciebie.
Opis zajęć które będą prowadzone w projekcie znajdziesz w zakładce zajęcia .

W zakładce Rekrutacja regulamin rekrutacji i dokumenty rekrutacyjne, które należy wypełnić i przesłać do nas za pośrednictwem tej strony (zakładka rekrutacja) lub poczty elektronicznej mawi@mini.pw.edu.pl lub zwykłej na adres Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, 00-661 Warszawa, Koszykowa 75 z dopiskiem Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki.

Uczniowie z Białegostoku i okolic składają dokumenty w II liceum Ogólnokształcącym im. księżnej Anny Jabłonowskiej w Białymstoku,
uczniowie z Iławy i okolic w liceum Ogólnokształcącym im.Stefana Żeromskiego w Iławie, a uczniowie z okolic Płońska w I liceum Ogólnokształcącym w Płońsku.
Termin 24 listopada.